Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 7 253
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 474
Microchip Technology
Bourns Inc.
Microchip Technology
Comchip Technology
103V Zacisk 14,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ64AHE3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCJ64AHE3/57T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ64AHE3/57T
Opis
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
14,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
64V
Napięcie - przebicia (min.)
71,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
103V