SMLJ64E3/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 5 701
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 474
Arkusz danych
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Bourns Inc.
W magazynie: 11
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
114V Zacisk 26,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMLJ64E3/TR13
Numer produktu DigiKey
SMLJ64E3/TR13-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMLJ64E3/TR13
Opis
TVS DIODE 64VWM 114VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
26,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
300W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
64V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
71,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
114V