5.0SMDJ64A-T7
Numer produktu DigiKey
18-5.0SMDJ64A-T7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-5.0SMDJ64A-T7CT-ND - Taśma cięta (CT)
18-5.0SMDJ64A-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ64A-T7
Opis
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
103V Zacisk 48,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ64A-T7 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
48,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
64V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
71,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
103V