SMCJ64A-M3/57T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diotec Semiconductor
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
W magazynie: 474
YAGEO
YAGEO
W magazynie: 221
103V Zacisk 14,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ64A-M3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCJ64A-M3/57T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ64A-M3/57T
Opis
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
14,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
64V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
71,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
103V