Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 1 872
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Similar
W magazynie: 300
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
YAGEO
YAGEO
72,7V Zacisk 20,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ45CAHE3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCJ45CAHE3/57T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ45CAHE3/57T
Opis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMCJ45CAHE3/57T Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
45V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
50V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
72,7V