SMCJ45CA-13-F
Numer produktu DigiKey
SMCJ45CA-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMCJ45CA-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMCJ45CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ45CA-13-F
Opis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
72,7V Zacisk 20,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Modele EDA/CAD
SMCJ45CA-13-F Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
45V
Napięcie - przebicia (min.)
50V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
72,7V