SMCJ45CA-AT/TR7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
72,7V Zacisk 20,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ45CA-AT/TR7
Numer produktu DigiKey
13-SMCJ45CA-AT/TR7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ45CA-AT/TR7
Opis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
45V
Napięcie - przebicia (min.)
50V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
72,7V