SMBJ120A-E3/52
Numer produktu DigiKey
112-SMBJ120A-E3/52TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMBJ120A-E3/52CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMBJ120A-E3/52DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ120A-E3/52
Opis
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
193V Zacisk 3,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
120V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
133V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
193V