SMBJ120D-M3/H
Numer produktu DigiKey
112-SMBJ120D-M3/HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-SMBJ120D-M3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-SMBJ120D-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ120D-M3/H
Opis
TVS DIODE 120VWM 190VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
190V Zacisk 3,15A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,15A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
120V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
135V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
190V