SMBJ120A
Numer produktu DigiKey
SMBJ120ABTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ120ABCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ120ABDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ120A
Opis
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
193V Zacisk 3,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ120A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
120V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
133V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
193V