Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
STMicroelectronics
Semtech Corporation
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
Microchip Technology
Microchip Technology
58,1V Zacisk 13,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMB8J36CAHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMB8J36CAHE3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMB8J36CAHE3/52
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
13,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
800W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V