SMB8J36CA-M3/52 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Littelfuse Inc.
58,1V Zacisk 13,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMB8J36CA-M3/52
Numer produktu DigiKey
SMB8J36CA-M3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMB8J36CA-M3/52
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMB8J36CA-M3/52 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
13,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
800W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V