SMBJ36CE3/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 8 767
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 23 193
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
Semtech Corporation
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
W magazynie: 180
Littelfuse Inc.
64,3V Zacisk 9,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ36CE3/TR13
Numer produktu DigiKey
SMBJ36CE3/TR13-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ36CE3/TR13
Opis
TVS DIODE 36VWM 64.3VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
64,3V