Dostępne zamienniki:
Similar
Panjit International Inc.
Littelfuse Inc.
W magazynie: 3 985
Arkusz danych
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Semtech Corporation
Taiwan Semiconductor Corporation
YAGEO
YAGEO
STMicroelectronics
Microchip Technology
Microchip Technology
48,4V Zacisk 20,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMB10J30AHE3/5B
Numer produktu DigiKey
SMB10J30AHE3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMB10J30AHE3/5B
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1000W (1kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V