SZ1SMB30AT3G | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SZ1SMB30AT3G |
Opis | TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMB |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 48,4V Zacisk 12,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Moc - szczytowa impulsu 600W |
Prod. | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność przy częstotliwości 555pF przy 1MHz |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -65°C - 150°C (TJ) |
Typ Zener | Klasa Motoryzacja |
Kanały jednokierunkowe 1 | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 30V | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - przebicia (min.) 33,3V | Obudowa / skrzynia DO-214AA, SMB |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 48,4V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 12,4A | Bazowy numer produktu |