SMBJ30A-HR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 5 636
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 5 535
Arkusz danych
Similar
Similar
W magazynie: 871
YAGEO
YAGEO
W magazynie: 500
48,4V Zacisk 12,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ30A-HR
Numer produktu DigiKey
SMBJ30A-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ30A-HR
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
12,4A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V