GDZ6V2B-E3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 16 500
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
onsemi
W magazynie: 6
onsemi
Diodes Incorporated
Diody - Zenera 6.2 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GDZ6V2B-E3-18
Numer produktu DigiKey
GDZ6V2B-E3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GDZ6V2B-E3-18
Opis
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 3 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW