GDZ6V2B-E3-08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 8 875
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
onsemi
W magazynie: 6
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 790
Diody - Zenera 6.2 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GDZ6V2B-E3-08
Numer produktu DigiKey
GDZ6V2B-E3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GDZ6V2B-E3-08
Opis
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 3 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW