BZX84C43-G3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 374
Similar
onsemi
Similar
onsemi
Diody - Zenera 43 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84C43-G3-18
Numer produktu DigiKey
BZX84C43-G3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C43-G3-18
Opis
DIODE ZENER 43V 300MW SOT23-3
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX84C43-G3-18 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
150 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 30.1 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW