BZX84B43-G3-08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 264
Similar
Diodes Incorporated
onsemi
Diody - Zenera 43 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B43-G3-08
Numer produktu DigiKey
BZX84B43-G3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B43-G3-08
Opis
DIODE ZENER 43V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX84B43-G3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
150 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 30.1 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW