BZX84C43-E3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX84C43-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX84C43-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX84C43-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C43-E3-08
Opis
DIODE ZENER 43V 300MW SOT23-3
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 43 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
150 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 30.1 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW