BZX84C33-E3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
Diotec Semiconductor
onsemi
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Diodes Incorporated
onsemi
Diody - Zenera 33 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84C33-E3-18
Numer produktu DigiKey
BZX84C33-E3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C33-E3-18
Opis
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 23.1 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW