SZBZX84C33LT3G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
onsemi
W magazynie: 3 579
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
onsemi
W magazynie: 19 123
Arkusz danych
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Taiwan Semiconductor Corporation
Diody - Zenera 33 V 250 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SZBZX84C33LT3G
Numer produktu DigiKey
SZBZX84C33LT3GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZBZX84C33LT3GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZBZX84C33LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZBZX84C33LT3G
Opis
DIODE ZENER 33V 250MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SZBZX84C33LT3G Modele
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 23.1 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±6%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
250 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms