CZRT55C33-G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody - Zenera 33 V 350 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CZRT55C33-G
Numer produktu DigiKey
CZRT55C33-G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CZRT55C33-G
Opis
DIODE ZENER 33V 350MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 23.1 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±6%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Moc - maks.
350 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms