BZX84C12-E3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
onsemi
onsemi
Diody - Zenera 12 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84C12-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZX84C12-E3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX84C12-E3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX84C12-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C12-E3-08
Opis
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX84C12-E3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
25 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 8 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW