BZX84C12
Numer produktu DigiKey
4878-BZX84C12TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-BZX84C12CT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-BZX84C12DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C12
Opis
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 12 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZX84C12 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
25 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 8 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Moc - maks.
300 mW