BZX84C15-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZX84C15-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX84C15-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX84C15-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C15-E3-08
Opis
DIODE ZENER 15V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 15 V 300 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 10.5 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±6%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW