MM3Z15VT1G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 5 000
Arkusz danych
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 13 346
Arkusz danych
Comchip Technology
W magazynie: 1
Diody - Zenera 15 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SC-76, SOD-323
MM3Z15VT1G
Numer produktu DigiKey
MM3Z15VT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MM3Z15VT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MM3Z15VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MM3Z15VT1G
Opis
DIODE ZENER 15V 300MW SOD323
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MM3Z15VT1G Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 10.5 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Moc - maks.
300 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms