BZX384B15-HE3-08 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 478
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Diody - Zenera 15 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384B15-HE3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX384B15-HE3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX384B15-HE3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX384B15-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B15-HE3-08
Opis
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX384B15-HE3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 10.5 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±2%
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms