BZT52-B15-AU_R1_000A1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panjit International Inc.
W magazynie: 3 069
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Good-Ark Semiconductor
W magazynie: 2 640
Arkusz danych
Taiwan Semiconductor Corporation
Diody - Zenera 15 V 410 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-123
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZT52-B15-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-BZT52-B15-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-BZT52-B15-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-BZT52-B15-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52-B15-AU_R1_000A1
Opis
DIODE ZENER 15V 410MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
410 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 11 V