BZT52C33-HE3-08 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 50
Arkusz danych
Similar
Diotec Semiconductor
W magazynie: 1 574
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
W magazynie: 738
Microchip Technology
W magazynie: 229
Central Semiconductor Corp
onsemi
onsemi
Diody - Zenera 33 V 410 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SOD 123
BZT52C33-HE3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZT52C33-HE3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZT52C33-HE3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZT52C33-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C33-HE3-08
Opis
DIODE ZENER 33V 410MW SOD123
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 25 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±5%
Moc - maks.
410 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms