BZV55C33
Numer produktu DigiKey
BZV55C33-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZV55C33
Opis
DIODE ZENER 33V DO213AA
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 33 V ±6% Montaż powierzchniowy DO-213AA
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Tolerancja
±6%
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 23.1 V