BZT52C33
Numer produktu DigiKey
4878-BZT52C33TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-BZT52C33CT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-BZT52C33DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C33
Opis
DIODE ZENER 33V 500MW SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 33 V 500 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123F
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZT52C33 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 25 V
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123F
Moc - maks.
500 mW