BZT52C33-E3-18 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 229
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
Diody - Zenera 33 V 410 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SOD 123
BZT52C33-E3-18
Numer produktu DigiKey
BZT52C33-E3-18GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT52C33-E3-18GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT52C33-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C33-E3-18
Opis
DIODE ZENER 33V 410MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 25 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
410 mW