BZT52C33-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZT52C33-E3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT52C33-E3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT52C33-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C33-E3-08
Opis
DIODE ZENER 33V 410MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 33 V 410 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 25 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
410 mW