RH0502R000FE02 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 2
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 85
Arkusz danych
W magazynie: 76
W magazynie: 153
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 1 510
Bezpośrednie
Riedon products by Bourns
W magazynie: 270
Ohmite
W magazynie: 158
2 Ohms ±1% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RH0502R000FE02
RH0502R000FE02
RH0502R000FE02
Numer produktu DigiKey
RHRD-2.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
RH0502R000FE02
Opis
RES CHAS MNT 2 OHM 1% 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RH0502R000FE02 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rezystancja
2 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,968" x 1,140" (49,99mm x 28,96mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,625" (15,87mm)
Moc (W)
50W