850F2R0E
850F2R0E
850F2R0E
Numer produktu DigiKey
850F2R0E-ND
Producent
Numer produktu producenta
850F2R0E
Opis
RES CHAS MNT 2 OHM 1% 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Ohms ±1% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
850F2R0E Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Seria
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Opakowanie
Zbiorcze
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,938" x 1,156" (49,23mm x 29,36mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
2 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,620" (15,75mm)
Tolerancja
±1%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
50W