RH0502R000FC02
Numer produktu DigiKey
RHD-2.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
RH0502R000FC02
Opis
RES CHAS MNT 2 OHM 1% 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Ohms ±1% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Modele EDA/CAD
RH0502R000FC02 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Seria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Opakowanie
Zbiorcze
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
2 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,968" x 1,140" (49,99mm x 28,96mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,625" (15,87mm)
Moc (W)
50W