IMC1812BN180J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
18 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 190 mA Maks. 2,8Ohm 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IMC1812BN180J
Numer produktu DigiKey
IMC1812BN180J-ND
Producent
Numer produktu producenta
IMC1812BN180J
Opis
FIXED IND 18UH 190MA 2.8 OHM SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,8Ohm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)