CM453232-180JL
Numer produktu DigiKey
CM453232-180JL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CM453232-180JL
Opis
FIXED IND 18UH 190MA 2.8 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 190 mA Maks. 2,8Ohm 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CM453232-180JL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,8Ohm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1812
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)