PM1812-180J-RC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 1 979
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Dale
18 µH Nieekranowane Cewka indukcyjna 190 mA Maks. 2,8Ohm 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PM1812-180J-RC
Numer produktu DigiKey
PM1812-180J-RC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PM1812-180J-RC
Opis
FIXED IND 18UH 190MA 2.8 OHM SMD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PM1812-180J-RC Modele
Kategoria
Q przy częst.
50 przy 2,52MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1812
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)
Ekranowanie
Nieekranowane
Bazowy numer produktu
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,8Ohm