PA4340.222NLT
Numer produktu DigiKey
553-3393-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-3393-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-3393-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4340.222NLT
Opis
FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 5.5 A Maks. 35mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA4340.222NLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 35mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,213" (6,00mm x 5,40mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
9A