CRCW2512200RFKEGHP | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CRCW2512200RFKEGHP |
Opis | RES SMD 200 OHM 1% 1.5W 2512 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 200 Ohms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CRCW2512200RFKEGHP Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |