RMCP2512FT200R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 3 130
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 89 615
Arkusz danych
200 Ohms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCP2512FT200R
Numer produktu DigiKey
738-RMCP2512FT200RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-RMCP2512FT200RCT-ND - Taśma cięta (CT)
738-RMCP2512FT200RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCP2512FT200R
Opis
RES 200 OHM 1% 2W 2512
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCP2512FT200R Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)