CRCW2512200RFKEHHP nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 89 615
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bourns Inc.
200 Ohms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa