MAL214864332E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 501
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 783
Panasonic Industry
Chemi-Con
W magazynie: 304
Nichicon
W magazynie: 665
W magazynie: 546
Nichicon
W magazynie: 530
W magazynie: 500
3300 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL214864332E3
Numer produktu DigiKey
MAL214864332E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL214864332E3
Opis
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.01 A @ 100 Hz
Impedancja
85 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C