UHV1A332MHD1TO
Numer produktu DigiKey
493-UHV1A332MHD1TOCT-ND - Taśma cięta (CT)
UHV1A332MHD1TO-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UHV1A332MHD1TO
Opis
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UHV1A332MHD1TO Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.0438 A @ 120 Hz
2.725 A @ 100 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Impedancja
16 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C