10YXS3300MEFC12.5X20 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 501
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 783
W magazynie: 0
W magazynie: 546
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chemi-Con
W magazynie: 304
Nichicon
W magazynie: 530
Nichicon
W magazynie: 500
W magazynie: 665
W magazynie: 470
3300 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
10YXS3300MEFC12.5X20
Numer produktu DigiKey
1189-10YXS3300MEFC12.5X20-ND
Producent
Numer produktu producenta
10YXS3300MEFC12.5X20
Opis
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.512 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.16 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
28 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C