PESD12VL1BA
Numer produktu DigiKey
4518-PESD12VL1BATR-ND - Taśma i szpula (TR)
4518-PESD12VL1BACT-ND - Taśma cięta (CT)
4518-PESD12VL1BADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD12VL1BA
Opis
TVS DIODE 12VWM 26VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26V Zacisk 10A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
260W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
30pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V (maks.)
Obudowa / skrzynia
SC-76, SOD-323
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
26V