TSD12CDYFRQ1
Numer produktu DigiKey
296-TSD12CDYFRQ1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
296-TSD12CDYFRQ1CT-ND - Taśma cięta (CT)
296-TSD12CDYFRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TSD12CDYFRQ1
Opis
TVS DIODE 12VWM 26VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26V Zacisk 15A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
390W
Brak
Seria
Pojemność przy częstotliwości
6,5pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V (maks.)
Napięcie - przebicia (min.)
13,2V
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
26V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
15A (8/20µs)